Założeniem naszej firmy jest , że słabych aparatów i kiepskich obiektywów nie bierzemy do ręki i nie sprzedajemy- czytaj zakładkę KONTROLA JAKOŚCI.
Może jest tak dlatego że fotografia jest moim hobby od 40 lat- odkąd nauczyciele fizyki i w-fu założyli kółko fotograficzne.
Jestem im za to wdzięczny bo fotografia zmieniła pozytywnie moje życie, zmieniła na tyle że jako inżynier nie pracuję w swoim zawodzie a zajmuję się tylko fotografią-obecnie jest to nie tylko hobby ale i praca .

Zaczynałem od robienia zdjęć zorką , zenitem pentagonem six, prakticą. Wywoływanie filmów w koreksie, zdjęć w kuwecie, mnóstwo książek fotograficznych , stanie w kolejce po filmy Orwo i slajdy.
Tak musiało być, na tym polegała nauka, każda klatka była cenna, każdy kadr przemyślany z użyciem rozumu zanim się wcisnęło spust migawki. Może dlatego nie interesują mnie byle jakie zdjęcia robione byle jak i byle czym.
Dlatego znam fotografię od podstaw i mówiąc o fotografii i o sprzęcie raczej wiem co mówię i o czym mówię.

Następny etap to fotografia techniczna w Krakowskiej Akademii Górniczo Hutniczej i początki sprzedaży sprzętu fotograficznego.
Sprzedażą sprzętu zajmujemy się 35 lat. Z tego prawie 30 lat w Warszawie na giełdzie fotograficznej w „Stodole” – cenny okres – zapewniał wymianę doświadczeń z ludźmi zajmującymi się fotografią profesjonalnie – przyjeżdżała tam cała Polska z najdalszych zakątków kraju, kto był w „Stodole” z pewnością się zetknął z naszą ofertą.
Tak więc do zdjęć i do sprzętu mam podejście profesjonalne i tylko takie mnie interesuje.
Osobiście jestem zachwycony pięknem jakie można wydobyć ze zdjęć.
Czasem dopiero gdy patrzę na zdjęcie widzę piękno ludzi, krajobrazów, rzeczy. To ciekawe że znam ludzi niekiedy wiele lat a dopiero jak zrobię im dobre zdjęcie widzę w nich to czego nigdy nie widziałem dotychczas. Może dlatego że mając dobry sprzęt i dobre oko wydobywa się z ludzi i przyrody to co jest w nich piękne i w codziennym zabieganiu niewidoczne.
Mam nadzieję że zdjęciami i napisami na zdjęciach zamieszczonymi na stronie choć trochę rozbudzę w was pasję robienia zdjęć ,rozbudzę zachwyt nad pięknem wszystkiego co nas otacza